TERAPIE, DORNOVA METODA
A MODEROVA METODA®

Provádíme celou řadu různých alternativních terapií a metod. Pokud zjistíme, že například Dornovu metodu není možno použít z hlediska kontraindikací nebo z jiného důvodu, máme další účinné metody, jak bolest z těla vyhnat. Od reflexní terapie, akupresury, tělové svíce až po originální metodu, kterou znají naši klienti pod názvem Moderova metoda® a kterou provádí její autor Michael Moder osobně.

Dornova metodaDornova metoda je jemná manuální terapie, při které dochází k návratu obratlů a dalších kloubů do ideální polohy. Aplikování Dornovy metody se provádí za aktivní účasti nejen terapeuta, ale také ošetřovaného. Ten provádí určité pohyby nohou či rukou podle instrukcí terapeuta, který současně působí přímo v místě vykloubení. Tím se uvolňují blokády v tkáních a toku energie. Dornova terapie je na rozdíl od některých metod, metodou velmi šetrnou. Dornova metoda se aplikuje maximálně na prahu bolesti.

Moderova metoda® je alternativní harmonizace při zdravotních problémech s využitím tělových svící, energií a produktů Mrtvého moře obsahujících archeu. Vymyslel ji na základě vlastní dlouholeté praxe před mnoha lety pan Michael Moder a do dnes ji aktivně a úspěšně aplikuje. Moderova metoda ® je zaměřena na odstraňování bolesti páteře, hlavy, zad, kolen, ramen, migrén, karpálních tunelů, bolesti kyčlí, loktů, psychických bloků, náprava skoliozy, kulatých zad, kratších dolních končetin, vystouplých lopatek, obratlů atd.

Pozitivním působením Dornovy terapie a Moderovy metody® dochází následně i k uvolnění nejen fyzických, ale i psychických blokád, které jsou nejčastější příčinou vzniku disharmonie v proudění energie, která se projeví v nedostatečném zásobení živinami, chybnými informacemi a váznoucí detoxikací v orgánech, tkáních a tedy i v buňkách. Dornova metoda i Moderova metoda® jsou považovány za terapie celostní, protože respektují člověka a jejíich účinek se projevuje ve více úrovních.

Případná bolest způsobená tlakem ruky nebo palce rychle mizí. Bolest, kterou člověk vnímá před ošetřením bývá většinou silnější, než ta způsobená terapeutem a i ta po úspěšné terapii rychle mizí. Dornova metoda i Moderova metoda® je maximálně bezpečná a není potřeba se obávat například z možného utržení krevních sraženin apod.

Čtyři dny (u starších lidí i delší dobu) po aplikování Dornovy metody nebo Moderovy metody® se doporučuje vyvarovat se prochladnutí a ofouknutí (průvan, klimatitzace, prudké změny teplot) ošetřovaných míst a nezatěžovat tyto místa fyzickou námahou. V průběhu těchto dnů se může bolest střídavě objevovat a mizet a následně zmizí úplně. Tyto dny potřebuje organismus k nutné regeneraci a výměně informací o nové situaci v organismu.

 

Máte otázky a chcete vědět co Vás nejvíce zajímá? Klikněte si na záložku Otázky a odpovědi.

Kvalitu našich služeb potvrzuje i to, že pan Michael Moder - alternativní terapeut, výživový poradce, osobní trenér fitness, majitel různých certifikátů a osvědčení, autor vlastní léčebné Moderovy metody ® a dalších originálních systémů a metod chráněných ochrannými známkami, autor mnoha článků na rozličná témata, lektor, motivační kouč, spisovatel, master director a významný partner společnosti Dr.Nona International Ltd., certifikovaný manažer s letitými zkušenostmi v obchodě a marketingu, s bohatými zkušenostmi i ze zahraničí, host a moderátor televizních pořadů Uzdravme se sami a Svět plný záhad, byl za své výsledky v trenérské, poradenské a terapeutické práci nominován našimi spokojenými klienty (i z řad lékařů) do významné světové encyklopedie významných osobností Hübners Who is Who, jíž se stal počátkem roku 2009 členem. Děkujeme všem klientům za ocenění naší práce. Členství a uvedení v encyklopedii Hübners Who is Who si velice vážíme. Je pro nás nejen poctou, uznáním a dobrou referencí, ale i závazkem do budoucna.

TOP